Nasz Zespół

Mateusz Hauk

Propaguje relacyjne podejście i stymulowanie ludzi do samoorganizacji, współodpowiedzialności i przede wszystkim – budowania fajnych, otwartych, sprzyjających relacji.

Mateusz od wielu lat wspiera zespoły i firmy w osiąganiu zwinności.

Przede wszystkim jest trenerem. W działaniach rozwojowych dąży do stworzenia bezpiecznej i inspirującej przestrzeni do przyglądania się sobie, mechanizmom psychologicznym i systemowym, treningu przydatnych narzędzi. Wychodzi z załażenia, że szkolenia i warsztaty mają dać możliwość wymiany doświadczeń, wypracowania nowych pomysłów, i co najważniejsze – mają być odpowiedzią na potrzeby Uczestników, na doświadczane przez nich trudności, dylematy, sytuacje codzienne.  Specjalizuje się w rozwoju umiejętności interpersonalnych, liderskich, budowaniu i usprawnianiu pracy zespołów, facylitacji i moderacji, działaniach ukierunkowanych na poprawę relacji w miejscu pracy (zarówno w otoczeniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym organizacji) przy równoczesnym zwiększaniu efektywności. Wspiera organizacje w planowaniu i skutecznym wdrażaniu zmian.

Bardzo duży nacisk kładzie na backgruond psychologiczny. Oprócz działalności biznesowej pracuje jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, zajmując się nauką i dydaktyką.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA