Nasz Zespół

Magdalena Walczak

Psycholożka, entuzjastka Agile i Lean z holistycznym, systemowym podejściem.

Od 2012 roku związana ze szkoleniami. W ostatnich 6 latach pracowała jako Agile & Company Coach i Scrum Master, wprowadzając elementy Psychologii, metody pracy Agile & Lean do firm w obszarze np. Software Development, HR, Marketing, e-Commerce.  Jednocześnie budowała kreatywne i innowacyjne środowisko wzrostu oparte na wartościach takich jak współpraca i ciągłe udoskonalanie.  Od 2018 jest również trenerem Management 3.0.  

Magda w swojej codziennej pracy skupia się na pomaganiu zwinnym zespołom w dostarczaniu imponujących produktów, ulepszaniu procesów w firmie i uszczęśliwianiu klientów łącząc różne narzędzia z zakresu Agile, ale nade wszystkim Psychologii, oraz podejścia Design Thinking, User Experience i  Service Design. 

Trzonem edukacji i doświadczenia Magdy jest Psychologia i choć w ostatnich latach specjalizowała się w obszarze zwinnym (PSM, PSM II, PSPO, PSPO II, PSU, PAL itp.) oraz ICP-AHR (Agile HR), podejście humanistyczne, budowanie bezpieczeństwa psychologicznego i praca oparta na relacji są jej szczególnie bliskie i ważne. W celu lepszego zrozumienia działań zespołów developerskich oraz procesów dostarczania produktów, uczyła się programować, testować czy rozwija się w obszarze Design Management. Magda uwielbia dzielić się swoją wiedzą i ciągle poszukuje nowych inspiracji- tych zarówno zawodowych jak i życiowych. W wolnych chwilach surfuje i biega.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA