Professional Scrum with Kanban™

image

Professional Scrum with Kanban™

Szkolenie prowadzi jeden z licencjonowanych trenerów:

O szkoleniu

PROFESSIONAL SCRUM™ WITH KANBAN to dwudniowe szkolenie, które pokazuje uczestnikom, jak optymalizować przepływ pracy w zespołach Scrumowych. W trakcie warsztatu opartego na symulacji, uczestnicy poznają metody radzenia sobie z niską produktywnością zespołów oraz zarządzania narastającym Backlogiem Produktu.

Dla kogo jest to szkolenie?

Professional Scrum with Kanban to intensywny warsztat dla osób, które już skutecznie pracują w Scrumie i chcą tę pracę usprawnić z wykorzystaniem praktyk kanbanowych. Jest to idealne szkolenie dla Scrum Masterów, agile coachów, liderów zespołu i kierowników projektów.

Cele szkolenia

Celem szkolenia PSK jest przygotowanie uczestników do podjęcia wyzwań związanych z optymalizacją przepływu pracy. Dzięki licznym ćwiczeniom i dyskusjom sprawdzą oni na czym polega Kanban i doświadczą, w jaki sposób może on wesprzeć pracę w Scrumie. Uczestnicy szkolenia uzyskają narzędzia do szybszego i skuteczniejszego dostarczania wartości, realizacji twórczego potencjału zespołów i własnej organizacji.

Zakres szkolenia

Szkolenie rozpoczyna się analizą zaawansowanych przykładów Scruma oraz teorią i praktyką Kanbana. Rdzeń warsztatu opiera się o symulację pracy w Kanbanie, podczas której uczestnicy poznają w praktyce jego zasady oraz mierniki i wykresy monitorujące przepływ pracy. W końcowej części szkolenia omawiane są sposoby zastosowania poznanych technik w Scrumie.

Po szkoleniu uczestnik będzie:

  • wiedział, czym jest Kanban, przepływ pracy i związane z nim kluczowe praktyki,
  • znał sposoby zastosowania praktyk kanbanowych w Scrumie,
  • umiał zastosować odpowiednie mierniki i wykresy do kontroli przepływu pracy.

Egzamin Professional Scrum with Kanban

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum with Kanban (PSK I). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Certyfikat Professional Scrum with Kanban

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Professional Scrum with Kanban (PSK I). Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest osiągnięcie pozytywnego wyniku egzaminu, co oznacza zdobycie 85% punktów.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Professional Scrum with Kanban™ uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

The training is conducted in Polish. We organize private training for the needs of English-speaking groups –  write to us .

Szukasz otwartych szkoleń? Sprawdź nadchodzące 

Szukasz prywatnych szkoleń? Napisz do nas

Terminy szkoleń:

Przepraszamy, obecnie nie mamy zaplanowanych szkoleń w wybranym przez Ciebie mieście.

Sprawdz kiedy jest najbliższe szkolenie online.

Gdzie szkolimy?

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA