Professional Scrum Developer™

image

Professional Scrum Developer™

Szkolenie prowadzi jeden z licencjonowanych trenerów:

Szkolenie to nie jest odpowiednie dla osób, które nie miały wcześniej praktycznej styczności ze Scrumem. Takie osoby powinny najpierw skorzystać ze szkolenia Professional Scrum Foundations. Uwaga! Pod koniec 2020 r. szkolenie PROFESSIONAL SCRUM DEVELOPER™ (PSD) zmieniło nazwę na APPLYING PROFESSIONAL SCRUM FOR SOFTWARE DEVELOPMENT™ (APS-SD).

O szkoleniu

PROFESSIONAL SCRUM DEVELOPER™ to trzy dni intensywnej praktyki w Scrumie, które pokazują, w jaki sposób zwinne praktyki inżynierskie poprawiają zdolność zespołu do tworzenia wysokiej jakości oprogramowania. W trakcie opartego na symulacji warsztatu, poprzez kolejne wyzwania i dyskusje uczestnicy uczą się, jak sprostać normom jakościowym jednocześnie dostarczając wartość biznesową – w końcu klient czeka!

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie Professional Scrum Developer jest skierowane do wszystkich członków Zespołu Scrumowego, w tym architektów, programistów, twórców baz danych, inżynierów jakości i wszystkich posiadających wiedzę techniczną. Warsztaty koncentrują się na technologii i wymagają pisania kodu.

Cele szkolenia

Szkolenie PSD przygotowuje uczestników do świadomego pełnienia roli członka Zespołu Scrumowego. Dzięki licznym ćwiczeniom uczestnicy poznają dobre praktyki programowania, zrozumieją, dlaczego są one potrzebne oraz zdobędą doświadczenie w ich stosowaniu.

Zakres szkolenia

Po szkoleniu uczestnicy będą:

  • potrafili programować w parach, dobierać optymalne rodzaje testów do produktu, tworzyć dokumentację techniczną, dobierać architekturę, unikać długu technicznego,
  • znali dobre i złe praktyki w pisaniu komentarzy, podstawowe zasady czystego kodu, czytelne nazewnictwo, testy jednostkowe, TDD, BDD, projektowanie obiektowe, zasady SOLID, branching, continuous integration, metryki kodu i refaktoryzację.

Egzamin Professional Scrum Developer I

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Developer I (PSD I). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Certyfikat Professional Scrum Developer I

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Professional Scrum Developer I (PSD I). Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest osiągnięcie pozytywnego wyniku egzaminu, co oznacza zdobycie 85% punktów.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Developer™ uzyskują 21 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

The training is conducted in Polish. We organize private training for the needs of English-speaking groups –  write to us .

Szukasz otwartych szkoleń? Sprawdź nadchodzące 

Szukasz prywatnych szkoleń? Napisz do nas

Terminy szkoleń:

Przepraszamy, obecnie nie mamy zaplanowanych szkoleń w wybranym przez Ciebie mieście.

Sprawdz kiedy jest najbliższe szkolenie online.

Gdzie szkolimy?

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA