Applying Proffesional Scrum for Software Development™ Lublin

Applying Proffesional Scrum for Software Development™ Lublin

O Szkoleniu

Applying Professional Scrum for Software Development (APS-SD) to 3-dniowe szkolenie przeznaczone dla deweloperów wytwarzających oprogramowanie. APS-SD to nowa, udoskonalona wersja szkolenia Professional Scrum Developer.

Szkolenie pozwala na praktyczne doświadczenie Scruma i ma na celu pokazanie jak wykorzystać praktyki techniczne oraz różne praktyki zwinne skojarzone ze Scrumem do skutecznego budowania ukończonych produktów.

W trakcie Applying Professional Scrum for Software Development uczestnicy uczą się, jak dostarczać wysokiej jakości oprogramowanie przy użyciu Scruma, z praktykami Agile i DevOps. Uczestniczy już w trakcie szkolenia wykorzystują framework Scrum do budowy produktu i wytwarzają go w Zespołach Scrumowych. Najskuteczniejszą metodą na doświadczenie Scrum jest korzystanie z niego w rzeczywistych warunkach, dlatego uczestnicy APS-D tworzą realny produkt IT.

Po odbyciu szkolenia uczestnicy mogą bezpłatnie przystąpić do uznawanego na całym świecie egzaminu certyfikacyjnego Professional Scrum Developer I (PSD I).

Aby dowiedzieć się więcej o szkoleniu: Applying Proffesional Scrum for Software Development™

Terminy szkoleń:

Przepraszamy, obecnie nie mamy zaplanowanych szkoleń w wybranym przez Ciebie mieście.

Sprawdz kiedy jest najbliższe szkolenie online.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA